טיפים איך להפוך את החלל ליותר נעים ובקלות

  1. מקומות איחסון–כדאי לדאוג למקומות אחסון בבית, כך שאפשר יהיה לארגן אות ולהחזיר כל דבר למקום בקלות בסוף כל יום.אזורי אחסון אפשר ליצור בנישות שנוצרו בבית, במעברים, במבואת כניסה, כרקע בקיר טלוויזיה, ניצול גובה בחללים השונים, אחסון כספסלי ישיבה….יש אפשרות לתכנן את האלמנטים השונים המשמשים לאחסון כך שלא יבלוט ויעמס על החלל ולנצל אותו כעוד פרט עיצובי בבית.שטיח– שטיח גם מגדיר אזורים כמו סלון, פינת ישיבה…. תמיד נעים לשבת לשחק עם הילדים על שטיח ולא על רצפה קרה, לקום מהמיטה על שטיח רך ומפנק, לעמוד על שטיח נעים ביציאה מהמקלחת מה גם שהשטיח יוצר שכבה נוספת כפרט בחלל ומעשיר את המראה העיצובי התקבל.

    קיר כח– הסתכלו סביבכם, יש קיר אחד בבית שתמיד ניצב מול העיניים, קיר שתמיד מרגיש שאפשר לעשות איתו משהו מעניין….נכון!

    אפשר לצבוע אותו, לחפות אותו בטפט, בעץ, טייח, ליצור מסגרות מפרופיל עץ ולצבוע אותם בגוון של הקיר. או לתכנן אלמנט עיצובי משולב מדפים/כוורות לתצוגת חפצי נוי וצמחייה.

    עושים שינוי, מרעננים – מחליטים לפנות חלל מסויים מכל חפצי הנוי שעומדים שנים באותו מקום על אותם מדפים ולנסות לסדר הכל מחדש ונהנים מהרגשה של התחדשות.

    גופי תאורה – לתאורה נכונה יש תפקיד חשוב ליצירת הרמוניה בחלל. לכן חשוב לבחור גופי תאורה שישלימו את המראה המבוקש ואת הקו העיצובי וימלאו נכון את הצורך הפונקציונלי של אותו אזור.